6 afirmácií, ktoré zmenia váš život ešte dnes

Ak chcete mať dobrý život, budete musieť praktizovať hovoriť samému sebe dobré veci. Povedzte si hociktorú z nich 3-krát za deň alebo aj viackrát a váš život sa dramaticky zmení. Tu sú:

 

1. Každý deň a v každom smere som stále lepší a lepší

Táto myšlienka je od doktora Émile Couée, slávneho francúzskeho psychiatra z počiatku 20. storočia. Domnieval sa, že ak veríte, že sa stávate lepším a lepším v každej oblasti vášho života, budete sa skutočne  stávať lepším a lepším. Používajte túto afirmáciu denne.

Prečítajte si tiež: 1-minútový japonský princíp, ktorý môže zmeniť váš život a pomôcť vám prekonať lenivosť

 

2. Prinášam viac hodnoty, pre viac ľudí, v čo najkratšom čase

Ak chcete získať bohatší život, musíte byť schopný prinášať väčšiu hodnotu, pre viac ľudí, v čo kratšom čase. To znamená, že neustále hľadáte nové spôsoby, ako slúžiť druhým. Neznamená to nutne hľadať skratky, ale premýšľať o hlavných krokoch a akciách, ktoré dokážu pomôcť ľuďom vo vašom živote.

 

3. Mám vieru vo svoje talenty, zručnosti, schopnosti a víziu

Náš svet sa silno zameriava konkurovanie, čo nám môže brániť v tom, čo robíme. Musíme sa zamerať na dominanciu vo všetkom, čo robíme. Ak máme vieru vo svoje talenty, zručnosti, schopnosti a víziu, nemusíme sa už cítiť menejcennými v porovnaní s niekým iným. Toto vám pomôže stať sa najlepšou verziou seba samého. Nikto iný nemôže byť vami. Nikto iný nedokáže robiť to, čo robíte vy.

Prečítajte si tiež: Milionár Brad Lea: Prečo väčšina ľudí zostane neznáma a priemerná a nikdy nenájde úspech alebo slávu? Chýba im táto vlastnosť

 

4. Pomôžem viac a viac ľuďom, ktorí ma dnes potrebujú

Tam vonku je armáda ľudí, ktorí potrebujú vašu pomoc. Pri vyslovení tejto afirmácie začnete rozmýšľať o tom, kam smerujete váš čas, energiu, peniaze a kreativitu. Prestanete myslieť v malom a na maličkosti a zameriate sa na získanie maximálnych výsledkov. Pomôžete väčšiemu množstvu ľudí, čo z vás urobí ešte lepšieho človeka, akým ste boli predtým.

 

5. Vždy som v správny čas na tom správnom mieste

Ak tomu skutočne veríte, začnete maximalizovať svoje príležitosti a budete schopný robiť lepšie rozhodnutia, pretože budete mať v živote viac jasno. Vždy ste v správny čas na tom správnom mieste.

 

6. Som zdravý, bohatý a múdry!

To sú najväčšie cnosti ľudstva. Múdrosť je cieľ číslo jedna, ktorý z vás urobí bohatého a zdravého človeka. Náš svet hovorí o chudobe, chorobe a hlúposti každú minútu každého dňa. Ak sa však chcete dostať do lepšieho myslenia, bolo by najlepšie, ak by ste svoju pozornosť upriamili na veci, ktoré chcete a nie na veci, ktoré nechcete.

Prečítajte si tiež: Chcete žiť pozitívnejší a šťastnejší život? Musíte pochopiť túto jednoduchú vec

 

Zdroj: linkedin.com, Autor: Daniel Ally

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «