O nás

Ing. Oliver Olejník – zakladateľ

Tento projekt vznikol za účelom vybudovať komunitu podobne zmýšľajúcich ľudí, ktorí majú veľké ciele, sny a ambície – ľudí, ktorí sa neboja vykročiť zo šedého priemeru a stať sa výnimočnými. Mojim cieľom je týmto ľuďom pomáhať prostredníctvom pravidelného zdieľania rád, myšlienok a tipov tých najúspešnejších ľudí, od ktorých sa sám učím a inšpirujúcich príbehov ľudí, ktorí zmenili tento svet k lepšiemu.

Verím, že tieto veci ľuďom dokážu pomôcť naštartovať ich vysnívaný život, pretože všetko začína túžbou niečo dosiahnuť.

Keďže spolupráca je veľmi efektívny nástroj, rozhodol som sa spolupracovať s každým, kto bude mať záujem.

Preto som vytvoril online dotazník, prostredníctvom ktorého sa všetci môžeme navzájom inšpirovať a zdieľať naše cesty. Funguje to úplne jednoducho. Stačí, keď v dotazníku vyplníte krstné meno a odpoviete na túto otázku: „Čo si dnes urobil/-a pre svoje sny?“

Každý deň vyberiem jednu odpoveď, ktorú zverejním na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri. Takto má každý z vás možnosť stať sa inšpiráciou pre tisíce ľudí.

 

Ing. Andrej Legát – redaktor

Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta a taktiež sa zaujímam o biografie rôznych úspešných ľudí. Budem pre vás tvoriť zaujímavé a originálne články práve do tejto kategórie. Verím, že pre vás bude moja tvorba inšpiráciou.