Chcete žiť pozitívnejší a šťastnejší život? Musíte pochopiť túto jednoduchú vec

Nebojujte so životom a nebojujte sami so sebou pre niečo, nad čím nemáte kontrolu.

Predstavte si, že všetko vo vašom živote sa deje pre vás. Samozrejme, že „všetko v živote“ znamená to dobré, zlé, smutné, sklamania a všetky situácie medzi nimi. Čo ak by ste však verili, že všetky tieto veci boli dané do vašej cesty ako prostriedok, ktorý vám pomôže dostať sa tam, kde by ste mali byť?

Prečítajte si tiež: Gary Vaynerchuk: Čo je mojím najväčším motivátorom úspechu? Je to toto jednoduché slovíčko, ktoré by ste si mali aj vy zapísať do pamäti

Predstavte si to. Naštvali by ste sa, keby sa vám nedarilo? Keby vám prišli do cesty nepríjemné situácie, spýtali by ste sa: „Prečo sa mi toto deje?“ Boli by ste sklamaný svojimi neúspechmi alebo zlyhaniami?

Pravdepodobne nie.

To preto, že by ste zmenili váš pohľad na vec. Zistili by ste, že život sa nedeje vám, ale pre vás. Autor Byron Katie to hovorí takto: „Život je jednoduchý. Všetko sa deje pre vás, nie vám. Všetko sa deje v správnom okamihu, ani príliš skoro, ani príliš neskoro. Nemusí sa vám to páčiť… Je však jednoduchšie, ak bude.“

Keď máte perspektívu, že život sa deje pre vás, môžete prestať bojovať s všetkými vecami, ktoré vás trápia. Môžete žiť lepšie a jednoduchšie s vedomím, že sa všetko deje pre vaše dobro.

Áno, povie sa to ľahšie, ako urobí, ale je to možné. Budete sa cítiť voľný a povznesený s vedomím, že aj keď budete čeliť problémom, ich dianie je súčasťou väčšieho plánu. Dostanú vás k ľuďom, ktorých ste mali spoznať a na miesta, ktoré ste mali navštíviť.

Nebojujte so životom a nebojujte sami so sebou pre niečo, nad čím nemáte kontrolu. Prijímajte veci a rozhodnite, či ich zmeniť môžete alebo nie. Držte sa myšlienky, že bez ohľadu na to, čo sa deje vo vašom živote, čo leží vo vnútri vás je väčšie než akékoľvek prekážky, sklamania alebo ťažkosti, ktorým môžete čeliť. Budete vždy vedený na miesto, kde by ste mali byť. Musíte veriť, že život sa deje pre vás, nie vám.

Prečítajte si tiež: Milionár Brad Lea: Dostanete iba to, čo tolerujete

 

Zdroj: success.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «