Milionár Brad Lea: Prečo väčšina ľudí zostane neznáma a priemerná a nikdy nenájde úspech alebo slávu? Chýba im táto vlastnosť

Brad Lea patrí k tým ľuďom, ktorí začali z ničoho. V 15 rokoch odišiel zo školy a musel začať pracovať, aby sa uživil a vystriedal mnoho zamestnaní, pokiaľ založil svoju firmu.

Prečítajte si tiež: 4 veľké chyby, ktorým by ste sa mali v živote vyhnúť

Brad Lea je generálny riaditeľ spoločnosti LightSpeedVT – interaktívnej tréningovej platformy, ktorú využívajú tie najväčšie americké firmy, ako napríklad General Motors, Market America či Mary Kay. Pracoval a pracuje s ľuďmi ako Tony Robbins, Zig Ziglar, Tom Hopkins, John Maxwell či Grant Cardone. Dnes má jeho firma tržby viac ako 50 miliónov ročne, no aj keď ju založil pred 17 rokmi, peniaze mu začala zarábať až po 10 rokoch.

Väčšina ľudí sa bojí stratiť to, čo majú, aby získali to, čo chcú. To je dôvod, prečo väčšina ľudí nikdy nenájde úspech alebo slávu.

Nebudú riskovať to, že sa vrátia o krok späť, že zarobia menej peňazí a že vynaložia úsilie naviac len kvôli šanci získať to, čo chcú.

Prečo?

Pretože sa v konečnom dôsledku boja stratiť. Obávajú sa, že by nakoniec mohli skončiť s ničím, takže namiesto toho nerobia nič, a preto väčšina zostane neznáma a priemerná.

V podstate sa sústreďujú na to, čo by mohli stratiť a nie na to, čo by mohli získať. Obávajú sa, že stratia to, čo majú a skončia s ničím – čo je ironické, pretože podľa môjho názoru, ak nemáte to, čo chcete, už nemáte nič.

Verte mi. Bol som v rovnakej situácii, ale nemal som strach nechať ísť to, čo som mal.. a teraz mám viac, ako som si myslel, že budem mať.

V podstate sa nebojím stratiť.

Prestaňte sa báť. Je viac ako pravdepodobné, že to, čoho sa bojíte, sa aj tak nestane. Ak zmeníte to, čoho sa bojíte a vaša túžba po tom, čo chcete, bude väčšia, ako strach, že stratíte to, čo máte, pravdepodobne skončíte s viac, než ste si kedy mysleli.

Pokiaľ ste ochotný si to odmakať, znášať bolesť a nepohodlie v tom, že pre to robíte všetko potrebné, som si istý, že nájdete úspech, po ktorom túžite.

Svet nám nič nedlhuje –  to ale neznamená, že nemôžeme mať všetko v ňom. Všetko, čo musíme urobiť, je chopiť sa šance a byť ochotný stratiť.

Buďte ochotný vzdať sa všetkého, čo máte, aby ste získali všetko, čo chcete.

Prečítajte si tiež: Multimilionár Andy Frisella: Čo zapríčiňuje vaše nešťastie? Jedno slovo, ktoré sa bojíte vysloviť

 

Zdroj: linkedin.com, Obrázok: facebook.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «