Multimilionár Andy Frisella: Toto je tá najlepšia rada, akú vám môžem dať

http://www.influencive.com/andy-frisella-story-creating-fitness-nutrition-podcast-empire-nothing/

Andy Frisella je niekto, kto to v živote ľahké nemal. Keď si pred 17 rokmi s jeho najlepším priateľom otvoril prvý obchod s výživovými doplnkami, v 1. deň predali produkty iba v hodnote 7$. Trvalo im ďalších 7 rokov, kým zarobili za mesiac viac, ako 695$. Až v 10. roku v biznise boli schopní si každý priniesť domov 45 000$. Dnes jeho firmy, ktoré predávajú a distribuujú fitnes a nutričné produkty a produkty na chudnutie, majú tržby presahujúce 100 miliónov dolárov ročne.

V rozhovore s Brianom D. Evansom, Andy Frisella hovoril o najlepšej rade, ktorú môže ľuďom dať.

Najlepšia rada, ktorú vám môžem dať je toto:

Buďte agresívne trpezlivý. 

Myslím, že agresívna trpezlivosť je vlastnosť, ktorá najviac chýba tým, ktorí neuspejú a najbohatšia vlastnosť tých, ktorí uspejú. Spôsob, akým by som vysvetlil pojem „agresívna trpezlivosť“ je asi taký:

Musíte pochopiť, že nezáleží na tom, koľko peňazí miniete, aký dobrý ste alebo aký skvelý je váš produkt – čas bude vždy faktorom. Je to ako by ste piekli koláč – môžete mať tie najlepšie ingrediencie, no ak mu nedáte čas, aby sa upiekol, neupečie sa.

Agresívna trpezlivosť je uvedomovanie si, že čas bude faktorom, ale tiež uvedomovanie si, že kým nechávate veci piecť, robíte všetko, čo môžete, aby ste rástli, zlepšovali sa a stávali sa tak lepším človekom, ako ste boli predtým, keď ste začali piecť. To je význam bytia agresívne trpezlivým. 

To je niečo, s čím má väčšina ľudí problém. Snažia sa byť buď trpezliví a nič popri tom nerobia alebo urobia všetko za 1 deň a nie sú vôbec trpezliví.

Buďte agresívne trpezlivý – to je tá najlepšia rada, akú by som vám dal a nezáleží na tom, aký cieľ chcete dosiahnuť.

Prečítajte si tiež: Gary Vaynerchuk: Čo je mojím najväčším motivátorom úspechu? Je to toto jednoduché slovíčko, ktoré by ste si mali aj vy zapísať do pamäti

 

Celý interview si môžete pozrieť nižšie (video je v angličtine):

Zdroj: youtube.com, Obrázok: influencive.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «