Grant Cardone: Jim Rohn sa mýlil – Nie ste priemerom 5 ľudí, s ktorými trávite najviac času. – TU JE DÔVOD

http://www.wpbmagazine.com/grant-cardone-signing-book/

Pred mnohými rokmi Jim Rohn povedal, že ste priemerom 5 ľudí, s ktorými trávite najviac času. Pravdou je, že to nie je pravda. 5 ľudí, s ktorými trávim najviac času sú moje dve malé dievčatá, moja manželka a moji zamestnanci.

Podľa Jima Rohna by tak moja finančná situácia išla vzad, ale nie je tomu tak. Ak vykonávate správne množstvo akcií, nie je to o ľuďoch okolo vás. Presnejšou citáciou by bolo toto:

„Ste priemerom 5 aktivít, ktoré každý deň vykonáte.“

Pijete kolu, jete hamburgery, sledujete televíziu, prechádzate si v práci váš Facebook a odkladáte projekty, ktoré je potrebné urobiť, alebo deň čo deň dôsledne vykonávate pozitívne a zdraviu prospešné aktivity?

Prečítajte si tiež: Multimilionár Andy Frisella: Toto je dôvod č.1, prečo ľudia neuspejú, prečo sa v živote nikam neposunú a prečo zostanú frustrovaní a na dne

Väčšina ľudí vykonáva priemerné množstvo aktivít. To je dôvod, prečo vidíte každého pôsobiť na priemernej úrovni. Priemerné manželstvo, priemerný príjem, priemerné výnosy z investícií, priemerný prístup, priemerný biznis.. Priemer je nanič. A to všetko kvôli aktivitám, ktoré ľudia denne vykonajú.

Takzvaní „normálni“ ľudia vstanú každý deň; idú do práce; robia to, čo sa od nich očakáva; odídu z práce o 5 poobede; vrátia sa domov; sadnú si na gauč a začnú pozerať televíziu. Spoločnosť nám chce nahovoriť, že toto je to, čo znamená viesť vyrovnaný život. „Nestresuj sa toľko. Nepracuj tak tvrdo. Tvoja kariéra nie je predsa všetko.“

Akých 5 aktivít dnes vykonáte preto, aby ste si zaistili vašu budúcnosť a slobodu? Pamätajte, že ste priemerom 5 akcií, ktoré dnes vykonáte. Dotiahnete veci do konca alebo budete len snívať? Už nikdy nevrátite späť túto sobotu, 9. septembra 2017. Toto je jediných 24 hodín, ktoré tento deň máte, a potom sú fuč a ďalšou zlou správou je, že keď toto čítate, už ste aspoň v polovici tohto dňa.

Keď začnete pôsobiť na masívnych úrovniach akcií, vaše myslenie sa zmení, ako aj vaše výsledky. Rutinný deň sa stane vecou minulosti. Zaviažte sa k masívnym akciám, pokiaľ sa jedného dňa nebudú zdať ako neobvyklé aktivity, ale vaše návyky. Ľudia mi hovoria: „Ty nikdy neprestávaš, však?“ To je to, čo chcete počuť.

Prečítajte si tiež: 10 krokov k vybudovaniu mentálnej sily bojovníka

 

Zdroj: linkedin.com, Obrázok: wpbmagazine.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «