Milionár Brad Lea: Nikto sa nedostal na vrchol sám. Všetci sa spoliehame na pomoc a spoluprácu iných

Brad Lea je generálny riaditeľ spoločnosti LightSpeedVT – interaktívnej tréningovej platformy, ktorú využívajú tie najväčšie americké firmy, ako napríklad General Motors, Market America či Mary Kay. Pracoval a pracuje s ľuďmi ako Tony Robbins, Zig Ziglar, Tom Hopkins, John Maxwell či Grant Cardone. Dnes má jeho firma tržby viac ako 50 miliónov ročne, no aj keď ju založil pred viac ako 20 rokmi, peniaze mu začala zarábať až po 10 rokoch.

Ak niekoho vidíte vykrikovať do sveta, že je self-made a všetko dokázal sám, mýli sa. Niekto od neho niečo kúpil. Niekto mu nejakou formou pomohol. Neexistuje človek na tomto svete, ktorý by to všetko dokázal úplne sám.

Uvedomenie si toho nám hovorí, že vzťahy sú nevyhnutné pre úspech. S koľkými ľuďmi ste sa dnes stretli? Hovorím to stále: „Čím viac rúk podáte, tým viac peňazí zarobíte.“

Musíte ísť tam von so zámerom spoznať nových ľudí. Spýtajte sa ich, kto sú, čo robia. Povedzte im, kto ste vy. Povedzte im, čo robíte. Možno nastane zhoda. Možno nenastane dnes, ale môže nastať v iný deň. Možno nepoznáte nikoho, kto by im mohol pomôcť, ale oni poznajú niekoho, kto môže pomôcť vám.

Všetko je to o vzťahoch. Choďte a vybudujte si nejaké.

Prečítajte si tiež: Pýtate sa, ako sa zmeniť k lepšiemu? Začnite týmito zmenami

 

Zdroj: facebook.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «