Milionár Brad Lea: Takto zabijete negatívne myslenie do 60-tich sekúnd

Brad Lea je generálny riaditeľ spoločnosti LightSpeedVT – interaktívnej tréningovej platformy, ktorú využívajú tie najväčšie americké firmy, ako napríklad General Motors, Market America či Mary Kay. Pracoval a pracuje s ľuďmi ako Tony Robbins, Zig Ziglar, Tom Hopkins, John Maxwell či Grant Cardone. Dnes má jeho firma tržby viac ako 50 miliónov ročne, no aj keď ju založil pred 17 rokmi, peniaze mu začala zarábať až po 10 rokoch.

Dovoľte mi položiť vám otázku a dávajte pozor: „Čo ak by som vám dal do ruky milión dolárov, boli by ste nadšení? Skutočne nadšení? Dokázal by vás niekto naštvať?“

Dobre. Teraz vám položím ďalšiu otázku a buďte úprimní: „Keby som vám povedal, že vám dám milión dolárov, ale už sa ráno nemôžete znovu zobudiť, vzali by ste si tých milión dolárov?“ Každý na to zvykne odpovedať: „Samozrejme, že nie.“

Toto ráno, keď ste sa zobudili, bolo hodnotnejšie ako milión dolárov. Neboli ste takí vďační ako by ste boli, keby som vám dal do ruky milión dolárov; neboli ste takí nadšení ako by ste boli, keby vám dám do ruky milión dolárov. Ako to je možné? Ste predsa ultimátnymi víťazmi.

Možno si poviete: „Ľahko sa ti to hovorí, ale moja splátka za auto je po splatnosti.“ Radšej by ste mali zaplatenú splátku za auto a nezobudili sa?

Toto je kľúčom: Zobúdzať sa každé jedno ráno akoby ste dostali do ruky milión dolárov. Zmení sa vám celý život. Budete sa zobúdzať šťastím celí bez seba.

Prečítajte si tiež: Myslíte, že nemáte čas? Nespadnite do pasce najväčšieho mýtu ľudí

 

Zdroj: fb.watch, Obrázok: facebook.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «