Milionár Brad Lea: Dostanete iba to, čo tolerujete

Brad Lea patrí k tým ľuďom, ktorí začali z ničoho. V 15 rokoch odišiel zo školy a musel začať pracovať, aby sa uživil a vystriedal mnoho zamestnaní, pokiaľ založil svoju firmu.

Brad Lea je generálny riaditeľ spoločnosti LightSpeedVT – interaktívnej tréningovej platformy, ktorú využívajú tie najväčšie americké firmy, ako napríklad General Motors, Market America či Mary Kay. Pracoval a pracuje s ľuďmi ako Tony Robbins, Zig Ziglar, Tom Hopkins, John Maxwell či Grant Cardone. Dnes má jeho firma tržby viac ako 50 miliónov ročne, no aj keď ju založil pred 16 rokmi, peniaze mu začala zarábať až po 10 rokoch.

Keď sa nad tým zamyslíte, vaša myseľ kontroluje všetko. Aké máte z niečoho pocity, ako na to zareagujete, čo dovolíte a čo nie, čo tolerujete a čo nie.

Prečítajte si tiež: Miliardár Richard Branson zdieľa tú najlepšiu radu, ktorú kedy dostal (prišla od jeho matky)

Ľudia vidia krásne drahé hodinky a povedia si, „To sú úžasné hodinky, kiežby som ich mal.“, no pritom ich nenosia. Ak chcú tieto hodinky, prečo by potom tolerovali hodinky, ktoré majú práve na ruke?

Dostanete to, čo tolerujete.

Tolerujete auto, ktorým jazdíte – preto ním jazdíte. Ak by ste povedali, „Už si doňho nesadnem, radšej nebudem mať žiadne auto.“, vtedy by ste to auto ani nemali.

Máte to, čo tolerujete.

Ak nechcete pracovať za 5€ na hodinu, prestaňte tolerovať 5€ na hodinu. Ak si však poviete, že je to predsa „lepšie ako nič“, začali ste to tolerovať. Povedali ste: „Je to lepšie ako nič, takže to budem tolerovať.“

V živote dostanete len to, čo tolerujete. Ak teda vo svojom živote nechcete určité veci, netolerujte ich a oni zmiznú. Nemôžete mať niečo, čo netolerujete. To je fakt.

Máte zlé vzťahy? Tolerujete ich. Prestaňte ich tolerovať a nebudete mať zlé vzťahy. Ak to myslíte seriózne, poviete si, „Už to nebudem tolerovať ani sekundu.“, a budú preč.

Ak máte 50 kíl nadváhy a poviete si, že už to nebudete tolerovať, zajtra tam tá nadváha stále bude. Rozdiel bude však v tom, že už nebude rásť a začne ubúdať. Poviete si: „Už to viac nebudem tolerovať. Nebudem tolerovať fakt, že som tučný. Už si viac nekúpim šišky. Už nevynechám fitko.“

Tolerujete oblečenie, ktoré nosíte; auto, ktorým jazdíte; vzťahy, ktoré máte; plat, ktorý dostávate. Všetko, čo v živote máte a čo nefunguje tak, ako by ste chceli – prestaňte to tolerovať a bude to preč. Dáva vám to zmysel?

Toto je môj návod, ako eliminujete všetko negatívne vo svojom živote.

Prečítajte si tiež: Milionár Brad Lea: Ako získať všetko, čo chcete za 90 dní? Tu je môj návod

 

Zdroj: facebook.com, Obrázok: youtube.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «