Grant Cardone: Ak chcete dosiahnuť úspech, musíte sa zaviazať k týmto 6 veciam

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208254449339599&set=pb.1253954897.-2207520000.1474896691.&type=3&theater

Grant Cardone je medzinárodný biznis expert, spíker, mentor, autor 5 bestsellerov a zakladateľ 5 multimiliónových spoločností. Ako veľa ďalších ľudí, aj on začínal od nuly a svoje bohatstvo budoval z ničoho. Započúvajte sa do jeho materiálu a uvidíte, že je to muž záväzku. Urobil záväzok k svojej rodine, osobnej značke a úspechu.

 

Tu je 6 vecí, ku ktorým sa musíte zaviazať aj vy:

 

1. Záväzok k veľkoleposti

Myslíte si, že bol Grant Cardone vždy mimoriadne úspešný? Myslite znova. V 25 rokoch bol závislý na drogách, v práci, ktorú nenávidel a plytval svojimi talentami. Na naliehanie jeho rodinného priateľa sa rozhodol prestať piť alkohol a prestavať svoj život.

Vysvetlil, že to začína rozhodnutím – tým, ktoré budete musieť urobiť znova a znova. Po rehabilitácii urobil ďalšie rozhodnutie – chcel sa stať úspešným a niekým veľkým, bez ohľadu na to, čo bude pre to potrebné urobiť. Teraz svojmu úspechu nehovorí cieľ alebo príležitosť, ale zodpovednosť, osud a povinnosť. To vysvetľuje jeho neochvejnú motiváciu.

Prečítajte si tiež: Myslíte, že na to nemáte? Tu je 6 miliardárov, ktorí vzišli z ničoho

 

2. Záväzok k učeniu sa

Niektorí hovoria, že je Grant Cardone „rodený obchodník“, no on však hovorí niečo iné. Uvedomuje si, že predávanie neznášal, pretože v tom skrátka nebol dobrý. Nechcel sa iba zlepšovať, chcel ovládnuť priemysel. Na začiatok čítal a počúval všetko, čo mohol, od ľudí ako Zig Ziglar, Brian Tracy a Jackie Cooper.

„Začal som sa učiť predávať každý deň. Začal som si nahrávať rozhovory.“ O rok na to patril k hornému 1% najlepších obchodníkov v automobilovom priemysle v USA.

 

3. Záväzok k tomu, čo vám funguje

Grant Cardone vedel, že sa po tejto očiste musí vrhnúť do práce. Dokonca povedal, že sa potrebuje stať „pracovným narkomanom“. Väčšina ľudí ho varovala, aby to nerobil, ale on vedel, čo preňho bude fungovať.

„Keď som sa nudil, keď som nebol zaneprázdnený, keď som nemal čo robiť alebo som nemal čo dosiahnuť, dostal som sa do problémov. Pre mňa je prácou nevyhrávať. Ľudia nemajú dostatok skúseností s víťazstvom.“

Verí, že kľúčom k úspechu je zostať aktívny. Je pravdou, že to, čo on nazýva aktívny, iní môžu nazývať posadnutosť alebo workoholizmus. On to vie a je mu to jedno – zistil, čo mu funguje.

Prečítajte si tiež: 7 krokov, ako sa stať milionárom od multimilionára Granta Cardoneho

 

4. Záväzok k otvorenosti

Nehanbite sa. Grant Cardone niekedy na Twitteri tweetne do sveta jeho gigantické ciele. Uvedomuje si, že to možno znie ako vychvaľovanie, ale verí, že existuje veľká sila vo verejnom hlásaní svojich cieľov.

Rovnako ako mnoho iných pripúšťa, že má dni, kedy sa mu nechce ísť na schôdzku alebo nechce dokončiť nejakú úlohu, ale keď sa k tomu raz verejne zaviazal, už nie je cesty späť.

 

5. Záväzok k mysleniu vo veľkom

Grant Cardone je zanietený exponenciálnym rastom. Na túto tému napísal aj najpredávanejšiu knihu – Pravidlo 10X. Hlboko verí, že ľudia podceňujú dve veci. Po prvé, väčšina ľudí podceňuje, koľko peňazí v skutočnosti potrebuje, aby sa postarali o svoju rodinu a mohli žiť pohodlne. Po druhé, ľudia vážne podceňujú svoj potenciál.

„Moja najväčšia chyba v živote bola, že som si myslel príliš v malom príliš dlho.“

 

6. Záväzok k svojmu dedičstvu

Každé ráno a večer si Grant Cardone zapisuje jeho hlavné životné ciele od „kúpiť si väčšie lietadlo“ do „zostarnúť s mojou ženou“. V súčasnej dobe uvažuje a plánuje 100 rokov dopredu. Je presvedčený, že ak vytvoríte veľké dielo, vydrží skúšku času a bude mať dokonca vplyv aj na budúce generácie. Zaväzuje sa k niečomu väčšiemu, oveľa väčšiemu.

Prečítajte si tiež: 8 vecí, ktoré musíte nechať ísť, aby ste našli úspech, ktorý hľadáte

 

Zdroj: entrepreneur.com, Obrázok: facebook.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «