Chcete myslieť ako bohatí? Toto jediné slovo do vášho života prinesie bohatstvo a hojnosť

Bohatí ľudia žijú vo svete hojnosti, chudobní ľudia žijú vo svete obmedzenia.

Odpovedzte si úprimne na nasledujúce otázky:

Chcete úspešnú kariéru alebo blízky vzťah s vašou rodinou?
Chcete zarobiť veľa peňazí alebo robiť prácu, ktorú milujete?
Chcete darovať peniaze vašej obľúbenej charite alebo investovať do nového auta?
Chcete cestovať po svete alebo zarábať peniaze?

Je len jedna odpoveď na všetky tieto otázky: Oboje! Jedným z najsilnejších návykov, ktorý môže priniesť väčšiu hojnosť a bohatstvo do vášho života je zvyk hovoriť: „Oboje!“

Bohatí ľudia žijú vo svete hojnosti, chudobní ľudia žijú vo svete obmedzenia.

Prečítajte si tiež: Myslíte, že na to nemáte? Tu je 6 miliardárov, ktorí vzišli z ničoho

Chudobní ľudia si myslia, že vo svete nie je dosť pre všetkých. Vychádzajú z myslenia založeného na strachu. Ich odpovede sú „buď/alebo“, ale nikdy „oboje“. V myslení chudobného človeka, je bezpečie nad láskou, zabezpečenie nad sebavyjadrením a ochrana nad možnosťami.

Bohatí ľudia pochopili, že s trochou tvorivosti, ochotou byť nekonvenčným a s otvorenou mysľou, môžu mať oboje. Keď budete stavať svoj život na princípe „oboch“, uvidíte možnosti, ktoré ste kedysi nevideli.

Zmeňte svoj spôsob myslenia. Získajte mať vo zvyku hovoriť „oboje“. Kedykoľvek budete požiadaný, aby ste si vybrali medzi dvomi možnosťami, povedzte, že chcete oboje, a potom využite svojho tvorivého génia a urobte to.

Ak sa vás bude niekto pýtať, či chcete arašidové maslo alebo čokoládu, povedzte oboje – potom si v tento deň 2x zacvičte. Ak sa vás bude niekto pýtať, či chcete pracovať alebo odviezť vášho syna na futbal, povedzte oboje – potom preskočte čas strávený pri televízii.

Začnite hovoriť „Oboje!“

Iba vy môžete urobiť rozhodnutie prelomiť obmedzenia vo vašom živote. Máte moc zmeniť svoje presvedčenia o hojnosti a dokázať sami sebe, že naozaj veríte užívaniu si „oboch“. Praktikujte hovorenie „oboch“ po dobu 7 dní a všimnite si zmeny. Potom oslávte tieto zmeny a všetka tá  hojnosť sa začne prejavovať vo vašom živote.

Prečítajte si tiež: Grant Cardone: Ak chcete uspieť, nebuďte sami sebou

 

Zdroj: success.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «