7 krokov, ako sa stať milionárom od multimilionára Granta Cardoneho

http://grantcardonetv.com/articles/finance/grant-cardones-money-advice/

Grant Cardone je medzinárodný biznis expert a spíker, autor bestsellerov, mentor a v neposlednom rade, aj multimilionár. Ako veľa ďalších ľudí, aj on začínal od nuly a svoje bohatstvo budoval z ničoho. Dnes vám preto môže prezradiť kroky, ktorými to môžete dosiahnuť tiež.

Ešte pred tým sa ale uistite, že to máte v hlave v poriadku ohľadom peňazí ako takých. Musíte zbúrať blok, že zarábať veľa peňazí je zlé a sebecké. Berte to ako vašu povinnosť, zodpovednosť a nevyhnutnosť.

 

Tu je 7 krokov, ako sa stať milionárom:

 

1. Rozhodnite sa stať sa milionárom

Musíte sa pre to rozhodnúť. Povedzte si: „Stanem sa milionárom a urobím pre to všetko, čo bude potrebné.“

Musíte si byť toho vedomý. Zapisujte si to každý deň. Musíte to dostať do povedomia. Keď dostane do povedomia to, že si chcete kúpiť nový Mercedes, začnete všade okolo vidieť nové Mercedesy. Je to presne o tom istom. Rozhodnite sa pre to a dostaňte to do povedomia.

 

2. Nasledujte peniaze

Buďte tam, kde sú peniaze – dostaňte sa medzi nich. Ak niekde pracujete a myslíte si, že nezarábate toľko, koľko si myslíte, že by ste zarábať mali, nemusíte nutne zmeniť prácu.

Začnite v tejto firme hľadať miesto, kde sú peniaze – pozíciu, kde môžete zarábať viac. V každej firme sú peniaze, stačí ich nájsť. Nájdite správne vozidlo, ktoré vás k nim dovedie.

Prečítajte si tiež: 5 spôsobov, ako zbohatnúť od milionára Daniela Allyho

 

3. Zamerajte sa na peniaze

Hľadajte stále príležitosti, ako zarobiť peniaze. Niekto sa ide večer baviť do klubu a niekto hľadá partnera, s ktorým môže zarobiť peniaze; niekto ide večer do kina, niekto ide na večeru so zákazníkom.

Čo čítate? Čítate o tom, čo sa deje vo svete a čo nemôžete ovplyvniť, alebo čítate knihy, ktoré vás obohatia hodnotnými a dôležitými informáciami, ktoré sú pre vás potrebné?

 

4. Spočítajte si to

Keď chcete zarobiť 1 000 000€ za rok, potrebujete zarobiť 83 333€ za mesiac alebo 2770€ za deň. Prispôsobte tomu váš deň. S koľkými ľuďmi sa musíte stretnúť, koľkým ľuďom musíte zavolať, koľko prezentácií musíte vytvoriť, koľko ľudí musíte osloviť?

Myslíte, že by ste mohli každý deň presvedčiť 28 ľudí dať vám 100€ / 56 ľudí dať vám 50€ / 112 ľudí dať vám 25€? Keď chcete zarobiť 1 milión za 2 roky, stačí tieto čísla vydeliť dvomi.

Spočítajte si to a začnite pre to robiť maximum. Pripadá vám to ako nesplniteľná úloha?

Prečítajte si tiež: Milionár hovorí o najväčšom TAJOMSTVE dosahovania monumentálnych výsledkov

 

5. Zavolajte 5 ľuďom denne

Dostaňte sa každý deň medzi 5 ľudí, ktorí môžu zmeniť váš život. Urobte si zoznam 5 ľudí, medzi ktorých sa môžete dostať – ľudí, medzi ktorých je možno ťažké sa dostať.

 

6. Nájdite si podporu

Obklopte sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí vám na tejto ceste pomôžu, podporia a ktorí majú rovnaký cieľ – stať sa milionárom. Prestaňte sa stretávať s tými, ktorí vás sťahujú dole a spochybňujú váš cieľ.

Načúvajte iba tým, ktorí sú tam, kde chcete byť aj vy a ktorí dosiahli to, čo chcete aj vy. Títo ľudia vám môžu skutočne pomôcť a ušetriť vám veľa času.

 

7. Buďte skvelý, pretože nič iné neplatí

Buďte skvelý! Robte všetko, čo robíte, naplno a neustále na sebe pracujte. Buďte tou najlepšou možnou verziou seba samého. Staňte sa najlepším vo svojom odbore a nikdy nezačnite stagnovať.

Prečítajte si tiež: Jack Canfield: Hľadáte svoje poslanie? Tu je metóda, ktorá vám nezaberie ani 10 minút

 

Zdroj: grantcardonetv.com, Obrázok: grantcardonetv.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «