Multimilionár Andy Frisella: Väčšina ľudí si myslí, že existuje zložitý vzorec úspechu. Nemôžu byť ďalej od pravdy

Keď si Andy Frisella pred viac ako 20 rokmi s jeho najlepším priateľom otvoril prvý obchod s výživovými doplnkami, v 1. deň predali produkty iba v hodnote $7. Trvalo im ďalších 7 rokov, kým zarobili za mesiac viac ako $695. Až v 10. roku v biznise boli schopní si každý priniesť domov $45 000. Dnes jeho firmy, ktoré predávajú a distribuujú fitnes a nutričné produkty a produkty na chudnutie, majú tržby presahujúce 100 miliónov dolárov ročne.

Väčšina z vás si to robí zbytočne ťažším, ako to môže byť, pretože to je v skutočnosti tak jednoduché, že by to pochopil každý.

Je to o tom byť dobrým človekom, robiť správnu vec, byť fér, slúžiť iným ľuďom a dávať viac ako brať. O tom celý úspech je. Je to tak jednoduché, že väčšina ľudí si myslí, že za tým musí byť nejaký komplikovaný príbeh.

Keď sa snažíte niečo vybudovať, excelovať, vybudovať značku alebo čokoľvek iné, pochopte, že celé to spadá pod veľmi jednoduchú rovnicu a tou rovnicou je to, koľko toho dávate oproti tomu, koľko beriete. Ak prispievate oveľa viac ako zo stola beriete, stále budete v pozícii víťaza.

Každý, kto vám tvrdí opak, vyzývam vás, aby ste sa pozreli na ich životy. Vyzývam vás, aby ste sa presvedčili, či sú tými, za koho sa vydávajú. Pretože každý, kto niečo vybudoval, niekým sa stal a ku komu možno sami vzhliadate, prispel do života každého, s kým prišiel denne do kontaktu oveľa viac, ako si zobral.

Prečítajte si tiež: Jedna vec, ktorá rozhoduje o našich činoch, výsledkoch a našej budúcnosti

 

Zdroj: youtube.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «