Milionár hovorí o JEDINOM spôsobe, ako si začať plniť sny

Muž z môjho publika sa ma spýtal: „Kde mám začať na ceste za mojím snom?“

V mojej mysli som prechádzal všetkými potencionálnymi odpoveďami, ktoré som si myslel, že by mohol potrebovať. Keď trpezlivo čakal, nakoniec som mu dal odpoveď:

ROZHODNI SA PRE TO!

Rozhodnite sa, že budete žiť svoj sen. Väčšina ľudí rozmýšľa o všetkom, čo majú urobiť a potenciálnych zručnostiach, ktoré môžu potrebovať. Avšak, jediný reálny spôsob, ako si splniť sen, je rozhodnúť sa, že s tým začnete práve teraz.

Prečítajte si tiež: Milionár Daniel Ally: Táto jediná otázka zmení váš život

Aby to bolo možné urobiť, musíte zabudnúť na všetko, čo potrebujete vedieť. V skutočnosti ani neviete, čo neviete o svojom sne, tak prečo sa snažiť na všetko prísť? Nechajte odpovede prísť v tom správnom čase.

Príliš veľa ľudí sa snaží na všetko prísť predtým, ako sa rozhodnú začať. Sú ako ľudia, ktorí neprejdú mestom, pokiaľ na všetkých semaforoch nebude zelená!

Tento spôsob myslenia zmrzačil väčšinu ľudí, ktorí skutočne vedia, čo chcú robiť. Navyše, každý už vie, čo musí urobiť či dokonca, ako začať. Avšak, každý sa musí pre to rozhodnúť.

Nemusíte prísť na všetko hneď. Musíte len začať tam, kde ste a so všetkým, čo máte. Nikto nebude vedieť, že ste amatér, pokiaľ im to nepoviete. Tak dlho, ako ste schopný správať sa tak, že viete, čo robíte, ľudia budú do vás investovať.

Čo ste sa snažili urobiť v posledných mesiacoch či rokoch? Prečo ste to ešte neurobili? Nemyslíte si, že je čas konať? Nie je konečne čas začať žiť svoje sny? Nie je lepší čas, ako teraz. Jediné, čo musíte urobiť, je ROZHODNÚŤ SA a všetko bude fungovať samo. Máte všetko, čo k úspechu potrebujete. Sľubujem.

Prečítajte si tiež: Toto potrebujete viac ako motiváciu, aby ste dosiahli svoje ciele

 

Zdroj: linkedin.com, Autor: Daniel Ally

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «