Milionár Brad Lea: Zmena z lúzra na víťaza nie je taká zložitá. Takto to dokáže každý

Brad Lea patrí k tým ľuďom, ktorí začali z ničoho. V 15 rokoch odišiel zo školy a musel začať pracovať, aby sa uživil a vystriedal mnoho zamestnaní, pokiaľ založil svoju firmu.

Brad Lea je generálny riaditeľ spoločnosti LightSpeedVT – interaktívnej tréningovej platformy, ktorú využívajú tie najväčšie americké firmy, ako napríklad General Motors, Market America či Mary Kay. Pracoval a pracuje s ľuďmi ako Tony Robbins, Zig Ziglar, Tom Hopkins, John Maxwell či Grant Cardone. Dnes má jeho firma tržby viac ako 50 miliónov ročne, no aj keď ju založil pred 17 rokmi, peniaze mu začala zarábať až po 10 rokoch.

Dovoľte mi položiť vám otázku: Keby existovala hra a vašou úlohou by bolo získať milión dolárov a vám by sa podarilo získať 600 000 dolárov, je to výhra alebo prehra?

Môžete to volať ako chcete, je to prehra. Prehrali ste. Bodka. Prestaňte racionalizovať. To je naše ego – chce, aby sme sa cítili lepšie a nahovára nám, že sme si predsa vodili dobre. Prehrali ste.

Nehovorím však, že je to zlá prehra, ale koniec koncov, prehrali ste – a prehrávate celý svoj život viacerými spôsobmi. Vaša podvedomá myseľ vie, že veľa prehrávate. Čo z vás robí to, že tak veľa prehrávate? Lúzra – a ani si neuvedomujete, že vaše vnútorné ja – vaše podvedomie – si to myslí.

Ako to zmeníte?

Nemôžete vymazať spomienky na vaše prehry. Musíte svojmu podvedomiu predstaviť nové výhry. To znamená, že každý deň musíte dať dohromady niekoľko výhier. Stanovte si každý deň 5-10 cieľov, ktoré sú jednoducho dosiahnuteľné. Napríklad, že si dnes dáte o jeden Big Mac menej. To je výhra. Prejdete sa o 1 minútu dlhšie. To je výhra.

Vaša myseľ nepozná rozdiel medzi veľkou výhrou a malou výhrou. Vie len to, že to je výhra. Preto musíte každodenne hromadiť výhry. Ako to spravíte? Spíšete si 5-10 cieľov, dosiahnete ich a začnete vyhrávať na dennej báze. Čo si o sebe budete myslieť, keď budete neustále vyhrávať? To z vás robí víťaza.

Čo sa stane po 30/60/90-tich dňoch je to, že začnete chodiť viac vzpriamene, rozprávať viac sebavedomo, lepšie artikulovať a vaše podvedomie začne hovoriť: „Som víťaz!“

Prečítajte si tiež: Pýtate sa: „Prečo ja?“ Skúste túto zdravšiu alternatívu

 

Zdroj: facebook.com, Obrázok: facebook.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «