Milionár Brad Lea: Toto navždy zmení spôsob, akým sa ráno zobúdzate

Brad Lea je generálny riaditeľ spoločnosti LightSpeedVT – interaktívnej tréningovej platformy, ktorú využívajú tie najväčšie americké firmy, ako napríklad General Motors, Market America či Mary Kay. Pracoval a pracuje s ľuďmi ako Tony Robbins, Zig Ziglar, Tom Hopkins, John Maxwell či Grant Cardone. Dnes má jeho firma tržby viac ako 50 miliónov ročne, no aj keď ju založil pred 17 rokmi, peniaze mu začala zarábať až po 10 rokoch.

Jeden chlapík sa ma spýtal: „Aké máš problémy a ako sa s nimi vysporiadať?“ Povedal som mu, že v skutočnosti nemám problémy. Začnite sa na to takto pozerať. Nemáte problémy, máte príležitosti.

Začnite žiť na tej vibrácii, kde nič nie je problém. Akonáhle začnete vnímať, že existuje iný pohľad na svet, iná perspektíva, váš život a postoj sa dramaticky zlepší. Vesmír vás začne obdarovávať.

Dovoľte mi položiť vám otázku: Dali ste už niekomu nejaký drahý darček, ale dotyčná osoba si ho nevážila? Už im nechcete kúpiť nič, však že? Dokonca si chcete zobrať späť to, čo ste kúpili.

Teraz si predstavte: Čo ak to je vesmír a vy sa každé ráno zobúdzate, on vás zdraví a vy mu odpovedáte štýlom: „Nechaj ma ďalej spať,“ alebo „Potrebujem kávu.“ Dal vám život, čo je hodnotný dar a vy z toho vôbec nemáte radosť. Čo ak je toto ten prípad?

Prečítajte si tiež: Buďte sebaistí aj v náročnejších situáciách. Táto technika je riešením

 

Zdroj: facebook.com, Obrázok: youtube.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «