Andy Frisella: Bolesť nie je niečo, čomu by ste sa mali chcieť vyhnúť

Keď si Andy Frisella pred viac ako 20 rokmi s jeho najlepším priateľom otvoril prvý obchod s výživovými doplnkami, v 1. deň predali produkty iba v hodnote $7. Trvalo im ďalších 7 rokov, kým zarobili za mesiac viac ako $695. Až v 10. roku v biznise boli schopní si každý priniesť domov $45 000. Dnes jeho firmy, ktoré predávajú a distribuujú fitnes a nutričné produkty a produkty na chudnutie, majú tržby presahujúce 100 miliónov dolárov ročne.

Chcem, aby ste sa nad niečím zamysleli. Povedzte mi jednu skvelú vec vo vašom živote, ktorá prišla ako dôsledok toho, že ste boli pohodlní. Všade, kam sa pozriem, hľadajú všetci spôsoby, ako sa cítiť čo najviac pohodlne. Hľadajú pohodlie, hľadajú to rýchle, hľadajú skratky.

V tom leží príležitosť pre tých, ktorí sa chcú mať lepšie. Poviem vám, že všetky skvelé veci v mojom živote a všetky skvelé veci v životoch ďalších úspešných ľudí, ku ktorým možno vzhliadate a ktorými sa chcete stať, pochádzajú z miesta nepohodlia. To je fakt.

Pochopte, že keď sa snažíte vyhnúť bolesti, nevyhnutnému úsiliu, prekážkam a ťažkým veciam ako takým, aktívne si vyberáte byť priemernými a aktívne si vyberáte vzďaľovať sa od vecí, ktoré v živote chcete.

Pretože tie ťažkosti, tá bolesť, tie prekážky a tá frustrácia vám dajú schopnosti, ktoré z vás ukujú skutočného šampióna. Spomeňte si na to, keď si budete chcieť zvoliť ľahkú cestu. Ľahká cesta vám nikdy neprinesie čo chcete. Jediná cesta, ktorá prinesie požadované výsledky, je ťažká cesta – nezdary, frustrácia, bolesť a prekonanie týchto vecí.

Nielen, že vám tieto veci prinesú skutočné výsledky, ale taktiež vás naplnia, pretože to ukáže ľuďom okolo vás – vašim deťom, bratom, sestrám, priateľom a komunite – čo je možné a v tom je vznešenosť.

Prečítajte si tiež: Milionár Brad Lea: Takto zabijete negatívne myslenie do 60-tich sekúnd

 

Zdroj a Obrázok: youtube.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «