Milionár Brad Lea: Každý miliardár začínal s touto jednou schopnosťou

Brad Lea je generálny riaditeľ spoločnosti LightSpeedVT – interaktívnej tréningovej platformy, ktorú využívajú tie najväčšie americké firmy, ako napríklad General Motors, Market America či Mary Kay. Pracoval a pracuje s ľuďmi ako Tony Robbins, Zig Ziglar, Tom Hopkins, John Maxwell či Grant Cardone. Dnes má jeho firma tržby viac ako 50 miliónov ročne, no aj keď ju založil pred 17 rokmi, peniaze mu začala zarábať až po 10 rokoch.

Väčšina ľudí sa ráno zobúdza a snaží sa vyhýbať problémom. Zobuďte sa a začnite hľadať problémy. Zistite ako vyriešiť problémy. Urobte z toho hru. Spravte z toho puzzle, kde doslova hľadáte problémy, ktoré sa snažíte vyriešiť každý jeden deň.

Je to skoro ako príležitosť vyriešiť problém, aby ste sa stali dobrými v riešení problémov, pretože vám môžem povedať hneď teraz: Chcete zarobiť peniaze? Chcete ich zarobiť veľa? Staňte sa dobrými v riešení problémov.

Vyriešite milión problémov, zarobíte milión dolárov. Alebo vyriešte jeden veľký problém. Na konci dňa je však riešenie problémov nástrojom, ako zarobiť peniaze. Vyriešiť za ľudí problémy je spôsob ako získate peniaze, ktoré chcete.

Problémy sú iba zamaskované príležitosti. Chcete zbohatnúť? Vyriešte problémy, prestaňte pred nimi utekať.

Prečítajte si tiež: Andy Frisella: Bolesť nie je niečo, čomu by ste sa mali chcieť vyhnúť

 

Zdroj: fb.watch, Obrázok: facebook.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «