Gary Vaynerchuk a jeho 7 rád pre úžasný život

Gary Vaynerchuk je plný malých kľúčov k úspechu – pokiaľ počúvate s otvorenou mysľou. Jeho nefiltrovaný spôsob zdieľania hodnôt zo starej školy zmiešaný s prístupmi modernej doby je pozoruhodne jednoduchý a veľmi nákazlivý.

 

Tu je 7 rád, ktoré v súčasnosti Gary Vaynerchuk popularizuje a ktoré vám môžu pomôcť žiť úžasný život:

 

1. Mierte na šťastie

Gary Vaynerchuk definuje šťastie ako „byť schopní robiť si kedykoľvek to, čo chcete.“ To neznamená odísť z vašej práce, pretože vás vaša práca momentálne nerobí šťastnými, zvlášť ak je odrazovým mostíkom pre váš ideálny životný štýl.

Po určitý čas budete musieť drieť a robiť úlohy, ktoré vás nebavia. Ak šťastie nepatrí pod vaše metriky úspechu, nakoniec bude trpieť vaše duševné alebo fyzické zdravie, čo má zase vplyv na vaše hodnotné vzťahy.

Prečítajte si tiež: Pýtate sa, prečo musí byť pre vás život taký komplikovaný? Tu je odpoveď

 

2. Užívajte si cestu – aj keď je ťažká

Každé odvetvie má svoje vlastné pravidlá, ako sa vypracovať na vrchol. Musíte sa naučiť milovať každú rolu a zodpovednosť, ktorá s tým súvisí.

Buďte prítomní a poučte sa z každej skúsenosti, na ktorú narazíte. Toto je cesta za väčšími a lepšími vecami, ale aby ste boli odmenení, musíte do toho dať čas, kus práce a priniesť obete.

Život je predovšetkým o tom, čo do neho vložíte. Nikdy neviete, ako vám tieto skoršie fázy budú slúžiť v nadchádzajúcich rokoch, takže buďte hrdí na svoju cestu a oceňujte lekcie a ľudí, s ktorými sa na tejto ceste stretnete.

 

3. Obsedantne milujte to, čo robíte

Ak máte skutočne radi to, čo robíte a je to tam, kde chcete byť, potom už teraz vyhrávate.

Vždy začnite tým, čo máte radi, pretože zo seba vydáte to najlepšie jedine vtedy, ak to máte radi. Je ťažké púšťať sa do niečoho, pre čo nie ste nadšení. Keď sa naučíte milovať hru viac ako trofej, ktorú vám hra dá, ste na dobrej ceste.

 

4. Nebuďte poháňaní peniazmi

Aby ste si dnes počínali mimoriadne dobre bez toho, aby ste narušili ďalšie piliere svojho života, musíte sa každé ráno zobudiť a premýšľať, aké riešenia je dnes potrebné nájsť.

Keď ste nadšení zo svojej hry, pohltí vás a už nebudete mať čas na hry v telefóne, klebety s priateľmi a sledovanie bezduchého obsahu. Neúprosne investujte do seba a svojho rastu, ktorý je zase odmeňovaný bohatstvom.

 

5. Majte vďačnosť

Už ste niekedy premýšľali nad faktom, že pravdepodobnosť, že budete človekom, je 400 biliónov k jednej? Musíte si vytvoriť neuveriteľne jasnú perspektívu toho, aké máme šťastie, že sme ľudia. To zase spôsobuje, že je ťažké zaoberať sa vecami, na ktorých nezáleží.

Zamerajte svoju pozornosť na veci, ktoré si vážite a oceňujete. Oceňujte svoje dobré zdravie a rodinu, pretože si ich budete viac vážiť. Oceňujte svoje dary, priateľov, prácu a život. Týmto sa vaše vnímanie začne meniť. Uvidíte požehnania svojho života namiesto nezdarov.

 

6. Nepriazeň je vaša superschopnosť

Nepriazne a skromné ​​začiatky sú neuveriteľným rámcom šťastia, najmä keď okolo svojich ťažkostí vrstvíte pozitivitu a optimizmus. Všetci zažívame ťažkosti a rôzne životné scenáre, ktoré nás cestou vyvádzajú z rovnováhy.

Naša supersila je, keď ich používame ako palivo, aby sme boli viac odvážni a zažili viac, namiesto toho, aby nás brzdili. Na čo myslíte a do čoho dáte svoju pozornosť, to rastie. Zmeňte perspektívu vo svojej mysli tak, aby vás vaše prekážky nedefinovali, ale poháňali vpred.

 

7. Každý deň buďte nadšení, pretože máte možnosť hrať

Naučte sa, ako správne začať deň a pokračovať v tomto duchu po celý deň. Buďte nadšení z toho, že ste si dali jasnú víziu a podnikáte kroky pre vaše ciele. Tento typ myslenia vás tlačí dopredu každý deň – na rozdiel od vonkajšej motivácie, ktorá časom zoslabne.

Myslenie je všetko a všetko spadá do vašej perspektívy vecí. Nesúďte sa podľa toho, čo dosiahnete každý deň. Zaberie to roky tvrdej a tvorivej práce, kým prerazíte. Buďte trpezliví. Medzitým sa pozrite na svoje každodenné návyky a opýtajte sa sami seba, či vás poháňajú vpred alebo tlačia vzad. Pohybujete sa vpred alebo sa len točíte v kruhu?

Neustále podnikajte kroky, aby ste sa posúvali vpred a buďte vďační za to, že máte možnosť hrať hru života.

Prečítajte si tiež: Gary Vaynerchuk: Ste nešťastní, pretože si vážite názor niekoho iného viac ako váš vlastný

 

Zdroj: addicted2success.com, Autor: Rian Aldim

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «