5 posilňujúcich prehlásení, ktoré vám pomôžu zbaviť sa strachov raz a navždy

Už ste niekedy mali jeden z tých dní, keď ste sa prebudili a želali ste si, aby sa už tento deň skončil? Myšlienka vyliezť z postele a čeliť svojmu dňu sa zdala skľučujúca. Strach sa do značnej miery rodí z príbehu, ktorý si neustále opakujeme v hlave.

 

V deň, keď sa ráno zobudíte a cítite sa inak, ako skvele, nakŕmte svoju myseľ týmito 5 prehláseniami:

 

1. Prekonávam svoj strach zo všetkého a svoj život žijem odvážne.

2. Nepotrebujem sa báť, pretože strach nie je z prítomnosti, ale minulosti a budúcnosti, ktoré v súčasnosti neexistujú.

3. Verím, že táto situácia či stav sa nakoniec nadobro obráti. Hoci možno neviem ako, stále si vyberám v to dnes veriť a vstúpim do svojho dňa dychtivo, aby som našiel príležitosti, nie prekážky.

4. Nenechám sa odradiť a nedovolím vonkajším silám diktovať to, čo viem, že je v mojom srdci pravdivé. Nedovolím názoru druhého zabiť môj sen alebo zraniť moje srdce. Toto je o bytí samým sebou, vyjadrovanie svojho autentického hlasu a pochopenie, že to za mňa nikto nedokáže urobiť.

5. Už viac nie som obeťou a prestávam obviňovať moju situáciu a ľudí okolo mňa za to, ako sa cítim, pretože ma to len oberá o radosť a úspech. Pretože viem, že som sa narodil, aby som zvíťazil a uspel, budem sa celou mojou silou usilovať, aby som zmenil svoj život k lepšiemu a posilňoval ostatných, aby urobili to isté.

Prečítajte si tiež: Urobte najprv to, z čoho máte strach a začnite sa báť až potom. Tu sú 3 pravdy o tom, ako to v konečnom dôsledku zlepší váš život

 

Zdroj: addicted2success.com, Autor: Janette Getui

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «