Multimilionár Grant Cardone: Máte pocit, že ste uviazli na mŕtvom bode? Tu sú 3 princípy, ktoré vás dostanú tam, kam chcete ísť

Cítite sa zaseknutý? Máte pocit, že sa nemôžete pohnúť? Deje sa niečo, keď sa zdá, že celý vesmír je proti vám a vy sa jednoducho nedokážete pohnúť vpred? Máte pocit, že ste sa zasekli na mŕtvom bode deň po dni, mesiac po mesiaci? Nie ste sami. Toto sa deje pred veľkým úspechom všetkým.

 

Tu sú 3 princípy, ktoré vás dostanú tam, kam chcete ísť:

 

Princíp č. 1: Začínať od dna nie je deficit, ale dar

Najväčší zlom v mojom živote – a to ako profesijne aj osobne – nastal, keď som prestal len tak mimochodom čakať na úspech a namiesto toho som k nemu začal pristupovať ako k povinnosti, záväzku a zodpovednosti.

Môj život bol žalostne neurovnaný, nemal som cieľ, chýbal mi akýkoľvek zmysel života a zameranie. Ale aj tí najšťastnejší a dobre prepojení ľudia medzi nami urobili niečo, aby sa ocitli na správnom mieste, v správny čas a pred tými správnymi ľuďmi. Šťastie je len vedľajším produktom tých, ktorí vykonávajú najviac činností.

Prečítajte si tiež: 6 rád, ako sa zdvihnúť zo dna a prosperovať od multimilionára Granta Cardoneho

 

Princíp č. 2: Nikdy neverte svojim talentom, všetkých prekonajte prácou

Študujem úspech už takmer tri desaťročia a na seminároch a pri rozhovoroch sa ma nespočetnekrát pýtajú: „Čo je to za vlastnosť/činnosť/postoj, čo človeku zabezpečí, že dosiahne mimoriadny úspech?“

Nemám nejaký gén, ktorý by nemali ostatní a rozhodne nemám len šťastie. Nenarodil som sa do bohatej rodiny a nebol som napojený na „správnych“ ľudí. Pri pohľade späť vidím najväčšiu spojitosť s akýmkoľvek úspechom, ktorého som dosiahol, vynaložením 10-násobne väčšieho úsilia, ako ostatní okolo mňa.

Na každú predajnú prezentáciu, dohodnutú schôdzku, na každý telefonát, ktorý ostatní urobili, ja som urobil 10x toľko. Bol som úplne neznámy, keď som vybudoval svoju prvú spoločnosť – a začal som bez podnikateľského plánu. Nemal som žiadne kontakty, žiadne know-how, ale pracoval som na takej úrovni, ktorá ďaleko presahovala rámec toho, čo iní považovali za primerané – a tak som doslova zmenil priemysel.

 

Princíp č. 3: Bez ohľadu na to, ako sa to môže zdať, nikto iný okrem vás, nemá kontrolu nad vašim životom

Zoberte si zdravie – dobrý zdravotný stav je v skutočnosti provízia, ktorú musíte udržiavať tým, že jete zdravo a cvičíte. Venujte menej času večierkom a venujte viac času cvičeniu; menej času v baroch a menej jedla z rýchleho občerstvenia a venujte viac času staraním sa o svoje zdravie. Človek bude vynikať v tých oblastiach, do ktorých investuje najviac času a ktorým bude venovať najviac pozornosti. Vykonávajte pre svoje zdravie, ako aj pre ostatné dôležité súčasti vášho života, rozsiahle akcie.

Prečítajte si tiež: Jack Canfield: Hľadáte svoje poslanie? Tu je metóda, ktorá vám nezaberie ani 10 minút

 

Zdroj a obrázok: linkedin.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «