Zásadný rozdiel medzi úspešnými a neúspešnými ľuďmi

Úspech sám o sebe nie je nejaký zázrak. Úspešní ľudia nepochádzajú z určitých ekonomicky významných vrstiev alebo z niektorých častí sveta. Niektorí ľudia dosiahli úspech a niektorí nie.

Prečítajte si tiež: Myslíte, že na to nemáte? Tu je 6 miliardárov, ktorí vzišli z ničoho

V čom je teda ten rozdiel medzi úspešnými a neúspešnými ľuďmi?

Je to o tom, ako si nastavíme svoju myseľ a ako si rozplánujeme naše dni. Rozdiel medzi úspešnými a neúspešnými ľuďmi je v tom, ako každý z nich pristupuje k novým veciam.

NEÚSPEŠNÍ ĽUDIA majú veľké sny, ale akonáhle začnú premýšľať, čo je pre to potrebné urobiť, prestanú si veriť. Väčšinou hovoria 3 druhy vecí, ktoré limitujú ich myseľ:

1) „Neviem, ako to urobiť..“ a v tomto momente prestanú

2) „Nemám na to..“ a v tomto momente prestanú

3) „Nie som ako oni..“ a v tomto momente prestanú

ÚSPEŠNÍ ĽUDIA povedia:

1) „Chcem to urobiť a mojou prácou je sa to naučiť..“

2) „Nemám na to, takže mojou prácou je vybudovať to..“

3) Naučím sa byť ako oni..“

Vezmú svoje limity a slabé stránky, dajú ich na svoj zoznam vecí, na ktorých musia zapracovať, ktoré musia urobiť a na čo musia prísť.

Zmeňte úroveň svojho myslenia a odstráňte svoje limitujúce presvedčenia.

Vydajte zo seba to najlepšie a hľadajte spôsoby, nie dôvody, prečo to nejde. Neviete ako si vytvoriť web stránku? Fajn, vašou prácou je naučiť sa to.

Musíte byť ochotný urobiť všetko pre to, aby ste dosiahli svoj cieľ.

Takže nabudúce, keď si budete predstavovať svoj sen, prestaňte sa báť, ako ho dosiahnete, ale povedzte si, že ste ochotný sa čokoľvek naučiť, aby ste ho naplnili. Zlepšujte sa krok za krokom postupne. Ak vám niečo nejde, zamerajte sa na to, naučte sa to a zlepšujte sa v tom.

Prečítajte si tiež: Prečo zlyhávame? Tu je 7 hlavných problémov, ktoré zapríčiňujú zlyhanie a ako sa od nich môžete odraziť

 

Zdroj: youtube.com

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «