Sme úspešný tím. Pridajte sa k nám!

ZAUJÍMAVÁ SPOLUPRÁCA PRE NIEKOHO, KTO CHCE –  spoluprácu so školiacou a tréningovou spoločnosťou z praxe, pre majiteľov a manažérov podnikov v oblasti moderného riadenia podnikov


Čo by ste očakávali od práce, kde by ste mohli predávať školiace a tréningové služby o modernej metóde riadenia, ktorá je ešte pre väčšiu časť verejnosti neznáma?

Čo by ste očakávali od toho, že by ste sa popri práci mohli sami vzdelávať v modernej metóde riadenia podnikov, ktorú môžete uplatniť aj vo vašom osobnom a rodinnom živote?

Páčilo by sa vám pracovať v tíme, ktorý je priekopníkom poskytovania informácii o modernej metóde riadenia podnikov do poľnohospodárskych podnikov na Slovensku?

Viete si predstaviť, že by ste patrili medzi malú pioniersku skupinu, ktorá prináša jasno do podnikania a otvára priestor pre tých, ktorí sú naozaj šikovní a pracovití?

Ak ste naozaj človekom, ktorý by rád robil osvetu medzi majiteľmi firiem, a zároveň by za dobrú prácu získaval odmenu aj pre seba, prihláste sa!

Ak máte radi výzvy a máte za sebou aj pracovné výsledky v obchode, ktoré môžete preukázať, prihláste sa!

Ak máte organizačné schopnosti, viete dobre komunikovať, nebojíte sa viesť klienta k výsledkom, ozvite sa!

Potrebujeme šikovných, ústretových ťahúňov, ktorí sa neboja práce, nemajú strach z odmietnutia, veria si, pretože si v praxi už overili svoje kvality. Ponúkame prácu v tíme, ktorý je zameraný na cieľ, práve vás.

Ponúkame prácu manažéra obchodu pre doškoľovanie majiteľov a manažérov pre Slovensko aj Česko.

Od roku 2012 sme intenzívne vyškolili majiteľov a manažérov 101 podnikov. A dovedenie ďalších necháme na vás.

Sme vynikajúci v práci s poľnohospodárskymi a zemědelskými podnikmi na Slovensku aj v Čechách. Rozumieme automobilovému odvetviu, stavbárom a obchodníkom. V pláne máme podporiť všetky podniky, ktoré poskytujú služby v turistickom ruchu. Žijeme v nádherných dvoch krajinách, kde nám chýbajú skutoční lídri, ktorých za vašej pomoci vytvoríme viac.

 

Prihláste sa cez:
muller@centrumprosperity.sk

Čítajte na našej stránke:
www.centrumprosperity.sk a zorientujte sa.

 

Zdroj fotografií: Pixabay, Centrum Prosperity