Milionár hovorí o najväčšom TAJOMSTVE dosahovania monumentálnych výsledkov

Keď príde na dosahovanie väčších cieľov, je to naozaj hra čísiel. Samozrejme, že kvalita je dôležitá, ale kvantita je to, čo vám pomáha produkovať viac. Z jednej jablone môžete získať tisíce jabĺk – z desiatok jabloní môžete získať milióny. Ak chcete hojnosť, buďte pripravený zasadiť viac semienok. Viac semienok vám dá viac stromov.

Prečítajte si tiež: Urobte najprv to, z čoho máte strach a začnite sa báť až potom. Tu sú 3 pravdy o tom, ako to v konečnom dôsledku zlepší váš život

Všetky výsledky sú rovnaké. Ak chcete schudnúť, musíte držať diétu a viac cvičiť. Ak chcete získať viac vedomostí, budete musieť viac čítať. Aby ste sa stali lepšími spisovateľmi, je potrebné vytrvať pri písaní koľko sa len dá, aj keď sa na to necítite. Je to všetko hra čísiel.

Môžem uviesť príklad?

Než som založil svoju firmu, vedel som, že som nebol tak dobrý, ako som chcel byť. To ma viedlo k zvýšeniu množstva mojej práce. Myslel som si, že keď moja kvantita porastie, kvalita sa najväčšou pravdepodobnosťou o seba postará sama.

A stalo sa!

Použil som to, čomu hovorím „Pravidlo desiatich“. To znamená, že musím urobiť 10 aktivít každý mesiac po celý rok. To bol v podstate celý môj biznis plán. Takto som okamžite znásobil svoje výsledky v každej oblasti môjho života.

Poďme ďalej k hlbšiemu porozumeniu – každý mesiac som sa snažil dať 10 prejavov, prečítať 10 kníh, cestovať do 10 veľkých miest, napísať 10 článkov… Rozmýšľal som o hocičom, čo by som mohol urobiť 10-krát a čo by mi pomohlo vyprodukovať monumentálne výsledky.

Kľúčom je, aby ste sa stali lepšími v tom, čo robíte. Nebudete dokonalými na prvýkrát, ale vždy môžete zlepšiť svoje výsledky.

Pamätajte: Zasadenie viacerých semienok bude viesť k viacerým stromom.

„Môžete spočítať semienka v jablku, ale nikdy nebudete môcť spočítať jablká v semienku.“  Daniel Ally

Opýtajte sa sami seba: „Aká je jedna činnosť, ktorú môžem urobiť najmenej 10-krát za mesiac?“ Tento jednoduchý trik vám môže rýchlo pomôcť dosiahnuť zázračné výsledky. Ak to budete robiť nasledujúcich 12 mesiacov, budete žať plody svojej úrody. Úžasné na tom je, že ak urobíte 2-krát toľko, dostanete 2-krát toľko. To je zákon hojnosti.

Prečítajte si tiež: 8 slávnych ľudí, ktorí sa v živote odrazili od dna či bankrotu a neskôr dobyli svet

 

Zdroj: linkedin.com, Autor: Daniel Ally

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «