12 vecí, ktorých sa vaši úspešní priatelia dávno vzdali

Úspešní ľudia premýšľajú inak, hovoria inak a pracujú inak, ako všetci ostatní. Úspech je jednoduchší, ako si myslíte, ale musíte sa učiť od tých správnych ľudí.


Tu je 12 vecí, ktorých sa vaši úspešní priatelia vzdali:


1. Vzdali sa presvedčenia, že nemôžu zmeniť svet

Veria, že to nie je o tom, kde sa narodíte, aké vzdelanie máte, s akým množstvom peňazí začnete – je to o viere, že môžete zmeniť svet. Každý máme moc urobiť niečo neuveriteľné.

Prečítajte si tiež: V detstve bol šikanovaný a v 17-tich odišiel z domu. Dnes je miliardárom, ktorý chce osídľovať Mars


2. Vzdali sa názoru, že mali iba šťastie

„Šťastie“ je záležitosť prípravy na stretnutie s príležitosťou. Už dávno prestali veriť v šťastie a nahradili ho drinou. Urobte veci skutočnosťou. Nečakajte, pretože ten správny čas nikdy nepríde.


3. Vzdali sa negatívnych ľudí

Zanechali svojich negatívnych priateľov za sebou. Nebudú už sedieť a počúvať ľudí, ktorí nemajú o ničom ani poňatia.


4. Vzdali sa strácania času

Odkladanie je niečo, v čom sú veľmi zlí. Majú vieru v to, čo môžu dokázať a jednoducho začnú pracovať na svojich cieľoch. Pristupujú k životu, ako by bol každý moment vzácny a nechcú z neho stratiť ani sekundu.

Prečítajte si tiež: 8 vecí, na ktoré úspešní ľudia nikdy nestrácajú čas


5. Vzdali sa len konzumovania

Namiesto celodenného konzumovania videí na YouTube, zamenili konzumáciu za vytváranie. Trávia čo najviac času „robením“ namiesto toho, aby tam sedeli a „sledovali“, že ostatní majú úspech, o ktorom vždy snívali.


6. Vzdali sa sebeckosti

Vízia, rodina a ciele sú pre nich nad všetko ostatné. Sú tiež šialene zameraní na dávanie a slúženie druhým. Jednoducho povedané, život nie je len o nich.


7. Vzdali sa plytvania svojimi peniazmi

Peniaze sú jedným z kľúčových rozdielov. Najprv zaplatia sebe a investujú veľké množstvo svojich príjmov. Taktiež nikdy nezabudnú urobiť z dávania peňazí návyk, aj keď nemajú veľa peňazí na dávanie. Koľko dáte určí, ako bohatými sa stanete.

Prečítajte si tiež: 5 dôvodov, prečo väčšina ľudí nedokáže zbohatnúť od Briana Tracyho


8. Vzdali sa negatívnych myšlienok

Vedia, že ich myseľ je centrum ich vesmíru a že na tomto mieste začínajú všetky úspechy. Každý deň trénujú svoju myseľ, aby sa vyhli predvolenej reakcii mozgu.


9. Vzdali sa hlúpostí

Život je plný nezmysluplného nezmyslu. Urobili vedomé rozhodnutie vzdať sa hlúpostí – vecí, ktoré im neslúžia, rovnako ako aj správy, sú vylúčené z ich plánu.


10. Vzdali sa myšlienky, že zlyhanie ich zastaví

Nenechajú sa zastaviť neúspechom; používajú ho na to, aby sa stali niečím viac. Zlyhanie im umožňuje naučiť sa nové veci, ktoré nevedeli. Zlyhanie sa rovná vzdelaniu, nie negatívnej skúsenosti, ktorá ich zastaví v ceste.


11. Vzdali sa názorov ľudí na nich

Je im úplne jedno, čo si o nich myslí niekto iný. Nesnažia sa zapôsobiť na nikoho iného, než na seba. To je dôvod, prečo sa neboja ísť a zlyhať.


12. Vzdali sa myšlienky vzdať to

Nevzdávajú sa. Idú cez všetok boj a bolesť. Vzdať to nie je voľbou a svojou vášňou búrajú všetky bariéry. Sú šialene posadnutí myšlienkou nezlyhať a nič ich nezastaví. Čoho sa dnes rozhodnete vzdať preto, aby ste sa stali úspešnými?

Prečítajte si tiež: Neuveriteľne jednoduchá metóda na vybudovanie silnej sebadôvery


Zdroj: addicted2success.com, Autor: Tim Denning

 

Inšpiroval vás tento článok? Chcete dnes inšpirovať tisíce ľudí aj vy?

» Kliknite SEM «